Кюстендилска красавица финишира седма в спринта на 100 метра на турнир в столицата

Filed under: Спорт |

Поредни добри резултати постигнаха състезателите от най-новия клуб по лека атлетика в Града под Хисарлъка – „Цвети Кирилова“. На 5-ия мемориален турнир „Цветанка Христова”, който се състоя на стадиона на НСА в столицата, красивата Никол Стамболийска се класира за финалното бягане на 100 метра при девойки старша възраст и зае 7-ото място с време 12,7 секунди от 64 участнички. В серията тя даде време 12,9 секунди. В същата дисциплина Милена Мирева зае 16-о място. На 400 метра в същата възраст Мадлен Иванова се класира на 14-о място с време 65,00 секунди, а Румена Николова е 21-ва с 68,3 секунди от 32 атлетки.

На 60 метра при момчета във възрастова група 2003-2005 година Емил Кръстев се нареди на 11-о място с време 10,1 секунди от 55-има спринтьори.

Снимка: Красивата Никол Стамболийска